Experiences

Share your holiday experiences and feelings with other fans. Leave a message in our Experiences.

J Jansens

nlHeerlen
Sunday 29 July ‘07
Al 42 jr Zeebruggefan m.n. van het strand. Wij zijn net terug en hebben weer echt genoten. De groeten aan alle Zeebrugge en vooral de mensen van het hotel.

Tot gauw, want Zeebrugge is ons 2e thuis!

Nel

nl
Saturday 21 July ‘07
Net thuis van weekje Zeebrugge. Heb me uitstekend vermaakt.

Sweety

nl
Monday 16 July ‘07
Zeebrugge was echt supergaaf! Het weer was heerlijk en we zijn helemaal tot rust gekomen.
Volgend jaar weer!

Roelande

nl
Wednesday 11 July ‘07
Vertrek zaterdag. Vooor 3 weken naar de Zeebrugge!!!

Miki

nl
Tuesday 3 July ‘07
Finally it's summertime again!!!
Looking to spend my time on the beach again.

M&h&w&j&l

nl
Friday 29 June ‘07
Nog maar 8 nachtjes dromen en dan... yes, vakantie in Zeebrugge.

Lekker 2 weken lang uitwaaien aan de Kust!! Strand, zee, (zon), terrasjes, restaurantjes en nog veel meer!!

Tot gauw!!!!!!

Fam Simons

nlWuustwezel
Tuesday 26 June ‘07
Hallo,
wij komen al 40 jaar onafgebroken met de hele familie op vakantie in Zeebrugge. Het is als het ware een 2° thuis geworden. Het was weer genieten tijdens de zalige vakantie in Zeebrugge!

Mirjan B

nl
Friday 8 June ‘07
Goede website; Eindelijk een goed overzicht van al het goede wat Zeebrugge te bieden heeft op het strand

Suuzs

nl
Wednesday 2 May ‘07
Het begint weer lekker weer te worden ........ Zeebrugge, here I come !!!

Nathalie

nlVijlen Zuid Limburg
Monday 9 April ‘07
Hallo,



nog 4 dagen en dan ben ik ook in Zeebrugge te vinden lekker een weekeindje met me moeder en ze melden goed weer wat wil je nog meer.

ik vind het altijd super gezellig daar.



Veel groetjes vanuit het zonnige zuid limburg

Lisa

nl
Monday 26 March ‘07
Also in Zeebrugge kann man den besten Urlaub überhaupt machen! Da is et einfach nur geil geil geil! Ich war schon sieben mal da un et is nieee langweilig, im gegenteil! Da geht immer voll wat ab! Gruß an alle!



Eure Lisa

Roger

nl
Friday 16 February ‘07
Over 3 weken weer lekker een weekje uitwaaien in Zeebrugge!

Carla

deKöln
Sunday 14 January ‘07
Für uns ist Zeebrugge der schönste und erholsamste Urlaubsort den wir kennen. Auch dieses Jahr werden wir ein paar Wochen hier verbringen. Aber zunächst einmal freuen wir uns auf ein paar ruhige Karnevalstag in Zeebrugge. Bis bald und liebe Grüsse aus Köln

Familie Bouwmeester

nlTilburg
Friday 22 December ‘06
Hallo,
We hebben weer een geweldige vakantie bij jullie gehad. En als het aan onze dochtertjes ligt, dan komen wij in de zomer van 2007 weer naar jullie toe. Dus wie weet tot volgend jaar!

Vriendelijke groet

Herman

nlSliedrecht
Wednesday 25 October ‘06
Fantastisch verblijf bij jullie gehad voor herhaling vatbaar.

Gerrit

nlGeleen
Friday 15 September ‘06
Wat hebben we genoten van onze vacantie in Zeebrugge.

Alles hadden we mee,het weer en de gezelligheid.

Wij komen zeker weer terug want het is ons goed bevallen. Ik zal deze site wel vaak bezoeken.

Hele goeie info vind je hier.

Voor ns gen spanje hoor maar Zeebrugge.

Francien

beLommel
Saturday 2 September ‘06
Fijn dat je bij jullie nog eens echt "aan zee" kan zijn! Bij ons in België is daar al lang geen sprake meer van...

Hopelijk kunnen jullie toerisme en natuur blijven combineren zodat er toch altijd een plekje blijft waar we echt tot rust kunnen komen.

Herma

nl
Monday 28 August ‘06
Het zit er helaas weer op. Twee weken Zeebrugge vlogen voorbij, maar volgend jaar komen we zeker terug!!

Dorine

nlZuid-holland
Friday 25 August ‘06
Hoi ik ben dorine ik hou van Zeebrugge ik ga er altijd heen op vakantie het is helemaal geweldig en ik vertel het altijd aan me vrienden.

Jayand

nlThuis
Sunday 20 August ‘06
We hadden een hele leuke week in Zeebrugge. De sfeer is er prima, de mensen zijn gastvrij, de omgeving is prachtig, de ligging perfect. Hopelijk volgend jaar weer.



Groetjes!